algorytm instagram triki tik tok tiktok reels rolki

Jak potajemnie odczytać wiadomość na Instagramie?

Podglądanie wiadomości to temat znany od kiedy wymyślono potwierdzenie odczytanej wiadomości. Dzisiaj, wysyłając wiadomość na Instagramie doskonale wiemy czy adresat podjął jakąkolwiek interakcję, czy najzwyczajniej w świecie nas oszczał. Korzystając z androidowych telefonów czy iOS mamy możliwość wysunięcia, nieco wiadomości o odczytanie jej lub jej części. Niestety, nie zawsze jest to możliwe.

Ktoś mógłby zapytać po co odczytywać na Instagramie wiadomości po kryjomu? Co racja, to racja. Po prostu można wiadomość odczytać, lub nie i po prostu ją usunąć. Mimo tego, wiem, że i tak nie odczytujecie wiadomości, których byście chcieli. Chociażby przez zżerającą ciekawość. Nie ukrywam, że mi też się zdążało unikać odczytania wiadomości od moich byłych kobiet. Cóż, das ist life, jak mawiali pradawni Czesi.

Instagramowy trik

Przejdźmy, zatem do przedstawienia tej sprytnej metody odczytania wiadomości bez potwierdzenia. Na chwilę obecną tj; na pierwszą połowę 2021 roku poniższy sposób jest, oczywiście możliwy do wykorzystania. Jak jakimś cudem, komuś będzie się chciało to kiedyś wypróbować i się okaże, że nie jest już to wykonalne to dajcie znać!

Tryb samolotowy

Zakładamy, że dostaliśmy już wiadomość od naszego hejtera, celebryty, ex albo od bogatego sponsora, który za worek gadżetów, oczywiście będzie chciał się promować na naszym profilu. W skrzynce odbiorczej wyświetli nam się początek wiadomości pogrubioną czcionką. Kluczem do wszystkiego w tej sytuacji jest tryb samolotowy. Tak, odetnie on nas od Internetu ale o to, właśnie chodzi. Na koniec, po uruchomieniu trybu samolotowego możemy już poczuć trochę adrenaliny i odczytać wiadomość.


wiadomości na Instagramie

Wylogowanie się

Gdy już odczytaliśmy, jakże istotną wiadomość na Instagramie, należy się wylogować ze swojego konta! Jest to kluczowy ruch aby nadawcy nie wyświetliło się Seen przy przy wysłanej przez niego wiadomości.


wiadomości na Instagramie
Tak wygląda odczytywanie wiadomości w trybie samolotowym.
wiadomość na Instagramie
Dla porównania, tak wygląda odczytywanie wiadomości z dostępem do Internetu.

Wyłączenie trybu samolotowego

Kiedy już wylogowaliśmy się z naszego profilu możemy śmiało wyłączyć tryb samolotowy. Nadawca nie zauważy, że odczytaliśmy jego wiadomość a my możemy spokojnie zadecydować co chcemy zrobić. Po prostu odczytać i ostentacyjnie zignorować, usunąć lub przygotować rzeczową odpowiedź dla naszego nowego sponsora, właściciela wielkiej, światowej marki.


wiadomości na Instagramie
Tak wygląda nieodczytana wiadomość.
instagram
Dla porównania, tak wygląda odczytana wiadomość.

Podsumowując:

Należy pamiętać o trzech głównych krokach, mianowicie:

1. Uruchomienie trybu samochodowego w smartfonie
2. Odczytanie wiadomości i wylogowanie się z konta
3. Wyłączenie trybu samolotowego i zalogowanie się do konta na Instagramie.

jak sprawdzić kto przestał mnie obserwować na instagramie, algorytm instagram triki tik tok tiktok reels rolki

Zobacz także:

VERO True Social
Kolejne zmiany na Instagramie doprowadziły do tego, że wielu fotografów straciło zapał publikacji i od aplikacji chciałoby się odsunąć. Nie
tapety na telefon
Udostępnij: